Gruvmaskin Power APW17 1215A
  • Gruvmaskin Power APW17 1215A Gruvmaskin Power APW17 1215A
Gruvmaskin Power APW17 1215A
Xinjinyi är en professionell ledare China Mining Machine Power APW17 1215A Tillverkare med hög kvalitet och rimligt pris. Välkommen att kontakta oss. Den nya generationen Bitmain APW17 APW171215A APW171215C PSU-gruvmaskin Strömförsörjning är lämplig för Antminer S21 S21PRO S21XP S19JXP KS5 KS5PRO AL1 AL1PRO L9 LUFT-COOLED MASGER. Power Output DC -spänningen är mellan 12V och 15V, och den nominella utgångsströmmen är 267A
Skicka förfrågan
Produktbeskrivning
Gruvmaskin Kraftförsörjning APW17 1215A.
China Mining Machine Power APW17 1215A Fabrik direkt levererar direkt. Xinjinyi är en gruvmaskin Power APW17 1215A Tillverkare och leverantör i Kina.
APW171215A, 12V-15V DC-spänning, 267A-klassad ström (220V ingång)
Funktion: S21 S19JXP KS5 KS5Pro luftkyld gruvmaskin
Fraktdatum: kan skickas omedelbart
Leveransadress: Kina/Hong Kong, Kina (konsultera personal för mer information)
Produktsblick
OUT1: DC-spänning : 12V-15V
OUT1: DRATHE CURRENT (220V INPUT) : 267A
OUT2: DC -spänning : 12.3V
Ut2: dratad ström (220V ingång) : 18A
Förpackningsparametrar :
Dimensioner (längd*bredd*höjd, utan paket) :
254.6*251.6*63mm
Dimensioner (längd*bredd*höjd, med paket) :
375*350*130 mm
Nettovikt :
3,7 kg
Bruttovikt :
3,9 kg
Hot Tags: Gruvmaskin Power APW17 1215A